Usługi budowlane

• budowa basenów i jacuzzi,
• budowa łaźni parowych, saun, inne pomieszczenia "mokre"


Szanowni Państwo, nasza firma zajmuje się kompleksową budową tzn. „pomieszczeń mokrych” – basenów, jacuzzi, łaźni parowych, saun etc. Specjalizujemy się przede wszystkim w hydroizolacjach oraz wykładaniu pomieszczeń mokrych ceramiką, ze szczególnym uwzględnieniem mozaiki szklanej. W ciągu roku nasz zespół wykonuje średnio dwadzieścia pięć basenów wraz z infrastrukturą im towarzyszącą. Wykonane przez nas obiekty są zdatne do użycia niemal natychmiastowo. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy pomieszczeń mokrych. Nasz Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też dbamy o jego zadowolenie w maksymalnym stopniu. Dzięki rzetelnej, profesjonalnej oraz dokładnej pracy, zyskaliśmy całą gamę zadowolonych odbiorców. Z miesiąca na miesiąc staramy się powiększać naszą ofertę usługowo-handlową, tak by w pełni dopasować się do potrzeb współczesnego rynku.

basen - realizacja prace przy budowie basenu basen publiczny we Włocławku basen DELFIN budowa basenu - wykańczanie basen prywatny - faza końcowa budowa jacuzzi

Do wykonywanych przez nas zadań podchodzimy z największą dokładnością. Dokładamy wszelkich starań, by nasze obiekty w pełni trafiały w gust odbiorcy. Zajmujemy się budową basenów, jacuzzi oraz saun na potrzeby szkół, ośrodków rehabilitacyjnych oraz ośrodków wypoczynkowych, kompleksów wodnych, SPA etc. Budowa basenów, zwłaszcza o skomplikowanych kształtach nie jest rzeczą prostą. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam tworzyć zarówno baseny pływackie jak i baseny o zróżnicowanej linii, idealne do różnego rodzaju aqua-parków.

Do budowy basenów, jacuzzi oraz saun używamy tylko i wyłącznie wysokojakościowych, trwałych materiałów o świetnych właściwościach mechanicznych i wytrzymałej konstrukcji. Dodatkowo surowiec ten jest całkowicie bezpieczny dla osób korzystających z basenu w późniejszym czasie. Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo przede wszystkim na jakość. Obiekty, jakie oddajemy do użytku są w pełni przystosowane do eksploatacji przez długi czas. Jeżeli pragną Państwo rzetelnego, sumiennego oraz dokładnego kontrahenta, zapraszamy do współpracy z naszymi fachowcami. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanego pomieszczenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji:


W roku 2002 poszerzyliśmy działalność o sprzedaż mozaiki oraz przygotowanie wzorów i dekoracji z mozaiki szklanej.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na różnego rodzaju mozaiki, stale poszerzamy naszą ofertę handlową i usługową.
Obecnie w ciągłej sprzedaży mamy ponad tysiąc kolorów mozaiki szklanej różnych firm, współpracujemy z kilkunastoma firmami w branży budowy basenów, łaźni parowych i jacuzzi. Zatrudniamy pięć brygad doświadczonych pracowników, wyspecjalizowanych w robotach budowlano-wykończeniowych: basenów, łaźni parowych i innych pomieszczeń mokrych. Na swoim koncie mamy już ponad 150 zrealizowanych obiektów basenowych, w tym około 95% z mozaiki szklanej, często według własnych projektów.