Mozaika szklana, kamienna, ceramiczna, otoczaki

: sprzedaż i układanie mozaik


Firma Moz-Bud prowadzi ciągłą sprzedaż mozaiki szklanej. W naszej ofercie jest już ponad tysiąc kolorów mozaiki różnych firm: TOGAMA, REVICER, EZARRI, MIAMI & HOLLYWOOD, AGAT, BÄRWOLF.

Nowość! Nowością w naszym asortymencie jest mozaika kamienna, marmurowa, kwarcytowa, łupkowa, metalowa, ceramiczna, szklana, otoczaki, kamienie szlifowane - firm BÄRWOLF i AGAT

Nowość! Nowe kostki mozaiki w rozmiarze 1x1 AGAT

Ponadto na życzenie kilenta wykonujemy: melanże zwykłe lub rozjaśniane, dekoracje, wzory, obrazy.

Istnieje możliwość zamówienia melanży z dowolnie wybranych kolorów, a także wykonania wzoru, dekoracji, obrazu itp. według projektu, zdjęcia lub rysunku klienta.

Mozaika to sztuka dekoracyjna, polegająca na zestawianiu pojedynczych, małych elementów np. płytek ceramicznych w jedną całość, tak by tworzyły określony wzór. Mozaiki zawsze pełniły podwójną funkcję: dekoracyjną i użytkową. Coraz częściej umieszczana na podłogach, ścianach, a nawet sufitach domów oraz w basenach publicznych, stanowi cenny element wystroju wnętrz. Dzięki mozaice otrzymujemy powierzchnią trwałą, praktyczną i łatwą w utrzymaniu czystości.

mozaika szklana w basenie dekoracja liniowa dekoracja z mozaiki łączenie mozaiki i płytek  dekoracja z mozaiki - MEDUZA brzeg basenu delfiny - dekoracja z mozaiki

Mozaika szklana znajduje zastosowanie głównie tam gdzie powierzchnia narażona jest na kontakt z wodą: baseny, brodziki, w łaźniach parowych, prysznicach, łazienkach, a nawet w kuchni ale także jako dekoracja na ścianie, suficie lub podłodze. Mozaika szklana jest możliwa do położenia w miejscach gdzie zwykła płytka nie znajduje zastosowania tj. wszelkiego rodzaju nierówności, krzywizny i wyłuczenie.

Mozaika szklana dzięki swoim własnością takich jak: wytrzymałość, odporność na szkodliwe warunki, ciągły kontakt z wodą, fizyczne i chemiczne czynniki, mróz oraz nagłe zmiany temperatur możliwa jest do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz budynków. Właśnie mozaika sprawia, że wnętrza takie jak kuchnia, łazienka, basen, sauna i jaccuzi nabiera wyjątkowej wymowy - bez względu na to, czy zastosujesz wzór tradycyjny, melanż czy wzór grecki. To własnie mozaika bardzo dobrze sprawdziła się przy budowie basenów dlatego też stała się ona głównym materiałem wykończeniowym (ozdobnym) wiekszości pomieszczeń. Coraz więcej odważnych klientów decyduje się aby wykorzystać mozaikę jako główną dekorację dla swoich pomieszczeń. Ciekawe efekt daje połaczenie standardowych płytek z mozaiką, np w łazience. Nawet niewielki fragment mozaiki (np. dekoracja liniowa) sprawi że Twoje wnętrze stanie się niezwykle oryginalne. Taka mozaika to dzieło sztuki "zawieszone" w przestrzeni Twojej łazienki, kuchni czy salonu.

Budowa basenu sama z siebie jest rzeczą trudną, wymagającą niemałej wiedzy i doświadczenia. Obiekt gotowy do użytku musi, bowiem spełniać wyznaczone normy i standardy bezpieczeństwa. W przypadku pomieszczeń tzn. „mokrych” liczy się nie tylko odpowiednia konstrukcja, ale również końcowy efekt wizualny. Mając na uwadze zapotrzebowanie dzisiejszego rynku, zajmujemy się sprzedażą wysokojakościowej mozaiki szklanej.

W naszej ofercie posiadamy ponad tysiąc kolorów mozaiki szklanej, znanych i cenionych na całym świecie producentów. Nasza spółka współpracuje z wieloma firmami z branży budowlanej, zwłaszcza basenów, łaźni parowych oraz jacuzzi. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy posiadają niezbędną specjalistyczną wiedze w zakresie robót budowlano-wykończeniowych m.in. basenów, łaźni parowych oraz innych pomieszczeń mokrych. Obecnie na koncie mamy zrealizowane kilkaset obiektów basenowych, z tego około dziewięćdziesiąt pięć procent z mozaiki szklanej.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wysokojakościową mozaikę szklaną, w pełnej palecie kolorystycznej. Dostępne są zarówno jasne, pastelowe barwy jak i żywe, wyraziste odcienie: zieleń, fiolet, czerń, czerwień. Do wyboru mamy również mozaiki wielobarwne np. różne odcienie niebieskiego, fioletowego, żółtego oraz czarno-niebieskie. Oferujemy Państwu także mozaikowy mix, a więc mozaiki wykonane z trwałego i solidnego kamienia, wysokiej jakości metalu oraz stylowego szkła. Powyższe produkty idealnie sprawdzą się, jako motyw dekoracyjny nie tylko w przypadku basenów, ale również łaźni parowych, jacuzzi, a nawet łazienek. By w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów, nasze mozaiki dostępne są w wersji połyskującej, matowej oraz brokatowej. Na szczególne uwzględnienie zasługują mozaika poligonalna, zwana również otoczakami. Sprawdzi się ona zarówno na ścianach jak i podłogach różnego rodzaju pomieszczeń, narażonych na kontakt z wodą. W naszej ofercie dostępne są również mozaiki okrągłe.

Zamówione wzory, dekoracje lub melanże przygotowujemy w ciągu kilku, kilkunastu dni w zależności od wielkości zamówienia.